سومین سمپوزیوم دانشگاه و صنعت (فوم های پلی یورتان)

۱- درباره سمپوزیوم

۲- محورهای سمپوزیوم

۳- ثبت نام

۴- هزینه های سمپوزیوم

۵- تماس با دبیر سمپوزیوم

اولین سمپوزیوم فوم های پلی یورتان به همت انجمن پلیمر ایران شعبه اصفهان و با همکاری دانشگاه اصفهان (گروه شیمی پلیمر) بزودی در دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد. لذا از کلیه اساتید، دانشجویان و صنعتگران علاقمند به این زمینه از پلی یورتان ها جهت شرکت در این سمپوزیوم دعوت بعمل می آید.
امروزه فوم های پلی یورتان سهم قابل توجهی از محصولات پلیمری را به خود اختصاص می دهند. فوم های پلی یورتانی کاربردهای گسترده ای در صنایعی چون مبلمان، عایق ها (حرارتی و صوتی) ، ضربه گیرها، جاذب ها و قالب ها دارند. لذا هدف از برگزاری این سمپوزیوم علاوه بر تبیین دانش تهیه فوم های پلی یورتانی، معرفی پتانسیل های این صنعت برای ایجاد شرکت های دانش بنیان و سرمایه گذاری در کشور می باشد.
در این سمپوزیوم یک روزه جناب آقای پروفسور مهدی باریکانی عضو هیات علمی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و مولف چندین کتاب و مقالات علمی گوناگون در زمینه پلی یورتان و مشاور علمی و صنعتی صنایع پلی یورتان و جناب آقای مهندس مصطفی حسن نیای مشاور و پژوهشگر علمی و صنعتی صنایع پلی یورتان به ایراد سخنرانی و تشریح محورهای سمپوزیوم خواهند پرداخت. همچنین آقای دکتر عباس محمدی عضو هیات علمی گروه شیمی پلیمر دانشگاه اصفهان به عنوان دبیر سمپوزیوم فعالیت دارند. همچنین در پایان سمپوزیوم به شرکت کنندگان گواهی حضور اعطا خواهد شد.

 

محورهای این سمپوزیوم عبارتند از:
– معرفی محصولات گوناگون از فوم های پلی یورتان و کاربرد
– روش های تهیه، فرمولاسیون و افزودنی ها
– تجهیزات و روشهای فرآیند
– پتانسیل ها و فرصت های سرمایه گذاری

 

ثبت نام اولین سمپوزیوم ملی فوم های پلی یورتان

 

هزينه هاي شرکت در سمپوزيوم

دانشجويان ۱۰۰۰۰۰۰ ريال

اعضاي هيئت علمي و پرسنل صنايع ۲۰۰۰۰۰۰ ريال

۲۵% تخفيف براي اعضاي انجمن پليمر ايران در نظر گرفته شده است. (علاقه مندان به ثبت نام در انجمن پليمر اصفهان، ميتوانند به بخش ثبت نام در انجمن مراجعه کنند.)

پرداخت هزینه سمپوزیوم فوم های پلی یورتان از طریق فیش بانکی

تصویر فیش واریزی را بارگزاری نمایید.

 

اطلاعات تماس:

دبیر سمپوزیوم : دکتر عباس محمدی

شماره تماس : ۰۳۱۳۷۹۳۴۹۲۳

شماره تماس : ۰۳۱۳۷۹۳۴۹۰۶

ایمیل :
a.mohammadi@sci.ui.ac.ir